MAMY ZASZCZYT PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU NASZĄ OFERTĘ NOWOCZESNYCH SYSTEMÓW WAŻENIA I PAKOWANIA

     Przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się produkcją nowoczesnych systemów naważających i pakujących. Urządzenia nasze są z powodzeniem wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu, gdzie często pakowanie różnorodnych produktów odbywa się w cyklu pracy trzyzmianowej.
Od samego początku istnienia firmy za główny cel stawia się wprowadzanie na rynek bezpiecznych, nowoczesnych, oraz niezawodnych maszyn. Oprócz konkurencyjnej ceny urządzeń, firma DOMASZ ofertuje swoim klientom fachowe doradztwo, darmowy instruktarz przy pierwszym uruchomieniu maszyn, obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz w większości  przypadków bezpłatny transport do klienta na terenie całego kraju.

 

Duża produkcja i odpowiednie zapasy magazynowe dają możliwość szybkiej realizacji zamówień, a także dostarczania wszystkich części zamiennych w ciągu 24h (dotyczy dni  roboczych). Pomagamy również w doborze finansowania kupowanych u nas urządzeń, oraz odpowiednim przygotowaniu ofert dla osób korzystających z różnego rodzaju środków pomocowych.
    Pojedyńcze maszyny mogą tworzyć ze sobą całe linie naważająco-pakujące kompatybilne również z urządzeniami wdrażanymi do produkcji w przyszłości przez firmę Domasz.  

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która oprócz opisów tekstowych i zdjęć zawiera ciekawe materiały filmowe oraz prezentację urządzeń w systemie 3D.